babygirl2194 babygirl2194
  • 01-10-2019
  • Mathematics
contestada

plz help: worth 26 points, plz don’t comment if you don’t know: Plz Help!!!

plz help worth 26 points plz dont comment if you dont know Plz Help class=

Respuesta :

infinitecomeback66
infinitecomeback66 infinitecomeback66
  • 01-10-2019

Answer:

40%

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which observation illustrates the law of conservation of mass? The C:O mass ratio of a particular compound is the same, regardless of the size or source of the
What is (4x+7)^2???? Need this for compass math test
father cn go in 8 1/2 an hour.if he travel an average speed of 15 kilometer an hour?
[Image: 1 apple, 3 oranges for each of 5 steps on the slider] Explore equivalent ratios by using the slider. Complete the sentences below. For every 4 apples,
aladdin had two envelopes to start. He bought three packs of envelopes. Each pack had the same number of envelopes. Aladdin now has 17 envelopes. Write an equa
which unit rate is the lowest price per ounce?choice a: 30 ounces of chocolate chips for $2.49choice b: 40 ounces of chocolate chips for $3.32 choice a choice b
Who wrote the famous novel set during the Dust Bowl, The Grapes of Wrath?
hi there can anyone help me out with this
If the clothing maker bought 500 m2 of this fabric, how much money did he lose? Use 1tepiz=0.625 dollar and 0.9144m=1yard.
what are the two things that characterize the practice of science