dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELP ME!!!!!!!!!!!
How were the three Neutrality Acts different from each other? What did each allow? What were their goals?
why were Christan and Muslim reponses to the Black death were different
Which of the following is a factor that determines the rate of impulse propagation, or conduction velocity, along an axon?a) length of the axonb) the number of
GOD BLESS YOUR SOUL IF YOU CAN ANSWER THIS QUESTION! 14PTS!!!!!!! 13) Simplify. (m + 11) + (n + 44) A) m + n + 84 B) m + n + 55 C) mn + 55 D) mn + 484
(Only answer if you’re for certain) Which type of molecule is shown below? A. Alkene B. Aromatic C. Alkyne D. Alkane
Where is the location of the vertex of the parabola on a coordinate grid y=x^2+2x+1
What will be the simple interest earned by investing $1,500 for 5 years, at an interest rate of 10% annuallly?
How did the establishment of NATO affect the Cold War?
Several bird species feed is a certain species of tree. Each bird species feeds in a different part of the tree. Which statement is true of these birds species