HEYADOOOOOD
HEYADOOOOOD HEYADOOOOOD
  • 04-01-2021
  • Spanish
contestada

Please help I need these answers

Please help I need these answers class=

Respuesta :

natali11crespo99 natali11crespo99
  • 04-01-2021
blank 1: compra
blank 2:vende
blank 3: mira
Answer Link
speedo78
speedo78 speedo78
  • 04-01-2021
Blank 1. Compré. 2. Venda. 3. Mira
Answer Link

Otras preguntas

Are Nepalese embassies doing their work successfully in foreign countries? if not suggests some point for improvement.​
100 points no joke whoever answers Finish the line Something came in the mail today…
2+2 equals what. please answer.
Which item is an example of a secondary source?
which food sources scarcity caused the yellowstone national park beaver population to decrease​
A circular pizza costs $19.99. What is the cost of 1 square centimetre if the diameter of the pizza is 36 cm?
Pls helo me with this pls
how do i do this i will give you 100 points
The line plot shows the growth, In Inches, of Isabella's plant over 13 days. Growth of Isabella's Plant What is the total growth, in inches, of Isabella's plant
what does this say? (it's in japanese?)