Nyonna82921 Nyonna82921
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

Pls help me ASAP I’ll brainlest for the right answer

Pls help me ASAP Ill brainlest for the right answer class=

Respuesta :

AvrilK
AvrilK AvrilK
  • 02-02-2021

Answer:

I would say the answer is 13.5

Step-by-step explanation:

Times 7.5 (hours) and $1.80 (dollars).

The reason why this works:

It is $1.80 per hour so if you multiply it by 7.5 the amount of hours that would make it so you'd get the answer $13.5

Answer Link

Otras preguntas

Snowflake the snowman wants to buy new scarves if each scarf cost $4.27 how much did snowflake spend if he buys 5
Find the solution of the system of equations. - 2x - 5y=-12 10x - 4y = 2
Please help, I will give brainliest, I am struggling badly.
How are work and energy related
rate him 1 - 10 this is for school b/c i had to choose a celeb and see how many people thought he was attractive on a commen beauty scale
Which of the following is NOT a useful vehicle feature from a security perspective? a. Power Locks b. Lock on Gas Cap c. Power Windows d. Air Bags e. Internal H
What does it feel like when you're lonely? I'm asking you, please answer in your own words, this is for an experiment of my own use, if you answer, I have your
what is the four means of transport?​
Based on this passage, write two to four sentences explaining why enslaved people might have seen Uncle John as a hero.
Why is the movement of water on Earth important? DON'T LOOK IT UP!!!