Seudónimo Seudónimo
  • 02-11-2016
  • Mathematics
contestada

rebecca bought 1.5 pounds of grapes and paid $3.72. what was the cost per pound of grapes?

Respuesta :

vhfhvhvhvhv vhfhvhvhvhv
  • 03-11-2016
Multiply 15X372 = 5580
Answer Link

Otras preguntas

Write the equation of the line that passes through the points (2,-6) and (-2,-4). For the slope, I got -1/2 But I am unsure on how to write the equation. I kno
Is maryland state income tax currently being withheld from your paycheck?
The first two sections of Article IV of the Constitution focus on relationships between
Why do you think the founders did not include the declaration of independence within the constitutional plans for the new federal government
What does this excerpt from act 1 of Romeo and Juliet reveals about the montague capuley feud
Name 3 movements or ideas that reflected Americans' religious faith in the 1800s?
you just bought a book titled the most beautiful artworks of the century .is this a likely to be a science book explain
tropical region definition
Birds and earthworms have a _____ that stores and softens food.
How can I change it to accepted file types: .ppt, .pptx, .xls, .xlsx, .doc, .docx, .zip, .pdf, .accdb, .msg on Inkscape?