hxp3uqbjkq hxp3uqbjkq
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada


3 pencils cost $0.45. What is the cost per pencil?

Respuesta :

trinityis
trinityis trinityis
  • 02-03-2021

Answer:

0.15

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

two staments that show the relationship between the values of the numbers 0.5 and 0.05
948÷10 to the third power
what is the best estimate for the product of 289 and 7
9 more than the product of 51 and a number t
4 times as much as 3 is
what are two examples of the impact the Americas had on Europe during the Columbian Exchange
FIRST ANSWER IS BRAINIEST SO HURRY QUICK QUICK FIRST ANSWER IS BRAINIEST ANSWER SO HURRY QUICK QUICK 5 MINUTES ONLY REALLY EASY QUESTION QUICKAdaptations : scal
How do u solve ratios
4 1/3 divided by 2 1/3
What is 4 1/3 minus 2 3/4