HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

after World War II, what did the United Nations do that resulted in conflict in the Middle EastA. granted Syria full IndependenceB. Jewish settlers emigrate to
will an electric charge spread over an entire balloon? explain
How is the standard deviation of the sample mean changed when the sample size is increased from?
Which number is the reciprocal of 1/5 ? A. – 5 B. – 1/5 C. 0 D. 5
What is the slope of each line?
Use the diagram to find the value of x.
write the definition of simile in you're own words
which behavior is an example of nonverbal communicationa . frowning at a responseb. asking a questionc. interrupting the speakerd. whispering a answer
What is the area of the pool?
PLEASE Balance the following _C3H8+_O2 > _CO2+_H2O a. 1,5,3,4 b. 2,10,6,8 c. 1,7,4,5 d. 1,2,3,4