chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

Mrs. Taylor is planning a pizza party for her students. She plans to purchase cheese pizza and pepperoni pizza for her students to enjoy. Cheese pizzas cost $8
Exercisea. I choose the correct option from Contain Questionsi Which of the following is a group set ?(b) A happy person in the Village(c) Simple Ex in the book
Make a PPT on "How Sikkim is working to end plastic pollution.
mon sujet prefere home work pls help me​
Maria and Sam bought the items shown below .Maria's bill 1 iPad,3 smart watches 4 cellphones. Sam's bill-
o Calculate the pH of 500 ml of buffer solution containing .2M of ammonium sulphate and 0.3M ammonium hydroxide which 5 2.1% ionized in dilute solution. (kb of
What are the functions of leaves? (Select all that apply.) PLEASE ANSWER ASAP AND GET 25 POINTS release water vapor absorb water and nutrients store water and g
Write an expression for the sequence of operations described below. divide s by u, add the result to t, then add v to what you have Do not simplify any part of
Please help!!! How does a community affect someone's behavior
(Please help) What is the most common isotope for element X