ilianaveras2 ilianaveras2
  • 03-11-2017
  • Mathematics
contestada

Can someone please help me

Can someone please help me class=

Respuesta :

celestegaribay4
celestegaribay4 celestegaribay4
  • 03-11-2017
you have to find the unit rate of the average cost per visit
so I think you have to divide 269.50 by 14 which equals 19.25 and I think that is your answer
Answer Link
jojo360 jojo360
  • 03-11-2017
19.25 because if u add al of that u will get 19.25
Answer Link

Otras preguntas

How do you change Newtons into kilograms
513=51.3x =5.13x =0.513x
5 biscuits cost 30p altogether how much do 7 biscuits cost
What is the importance of membrane structure and function in the organization of living processes within cells.
Why should you use a control during an experiment? to help maintain order to provide a greater certainty that the observed results are not by chance to keep dat
Write the ratio as a fraction in simplest form. 10 ft to 5 yds
name the 3 states that border new york to the east
Which words in the sentence make up the infinitive phrase? On our way to the store, can we plan to stop by the farmer's market? A. to stop by the farmer's mar
Which words in the sentence make up the infinitive phrase? On our way to the store, can we plan to stop by the farmer's market? A. to stop by the farmer's mar
if the ones digit of a numbers greater than 1 is 0, what factor or factors must that number have?